#
Skip to main content

Polska: gdzie na narty w weekend 5-7 02 2021

Autor: |
Photo by Burgess Milner on Unsplash

Mamy nadzieję, że będzie ostatni „nienormalny” weekend na polskich stokach, od 12 lutego 2021 zgodnie z zapowiedzą rządu można będzie w pełni korzystać ze stoków w polskich górach

Polskie ośrodki narciarskie są nadal czynne dla zawodników z licencjami związków sportowych niekoniecznie PZN oraz dla uczestników szkoleń. Najczęstszą tematyką jest bezpieczeństwo i podnoszenie umiejętności jazdy na nartach.

Przedstawiamy listę ośrodków, w których w najbliższy weekend będzie można trenować lub odbyć szkolenie.

Białka Tatrzańska

Kotelnica Białczańska otwarta jest dla „zawodników”, którzy przygotowują się do współzawodnictwa sportowego również w innych dyscyplinach sportowych.

Osoby chcące skorzystać z ww. formy treningu powinny przy zakupie karnetów legitymować się potwierdzeniem wpisu do polskiego związku sportowego (np. licencja, która potwierdzała będzie udział w lidze zawodowej w przypadku osób dorosłych), który to dokument w kserokopii zostanie przekazany kasjerom w celach ewidencyjnych dla organów kontroli sanitarnej. Więcej na stronie ośrodka: https://bialkatatrzanska.pl/aktualnosci/o%C5%9Brodek-otwarty-dla-zawodnikow-wszystkich-dyscyplin-sportowych

Zieleniec

Od 30 stycznia w ośrodku w godzinach od 09:00 do 21:00 odbywają się zajęcia objęte programem „Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną swoją i swoich dzieci. Edukacyjne zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie”. Więcej na stronie: https://www.zieleniec.pl/ruszamy-z-zajeciami-sportowymi/

Kiczera Ski w Rymanowie

Wyciągi są otwarte w godzinach od 9:00 do 21:00, czynne są trasy 1 i 6, o zasadach obowiązujących na stoku przeczytasz w komunikacie na stronie ośrodka.

Gromadzyń w Ustrzykach

Stacja Narciarska Gromadzyń wyciąg są czynne – od poniedziałku do czwartku w godzinach 09:00-18:00, a od piątku do niedzieli w godzinach 09:00-20:00. Korzystanie z wyciągów wiąże się z uczestnictwem w sportowych zajęciach edukacyjnych oraz lekcjach narciarsko-snowboardowych. Płatność za wszelkie usługi tylko i wyłącznie gotówką. Zapraszamy na stok!

Biały Jar w Karpaczu

Od 30 stycznia w Białym Jarze odbywają się edukacyjne zajęcia sportowe – lekcje jazdy na snowboardzie i na nartach. Każdy, niezależnie od poziomu może skorzystać z oferty szkoleniowej, ważna jest chęć podniesienia poziomu umiejętności i wypełnienie oświadczenia dostępnego na stronie ośrodka.

Telegraf w Kielcach

Ośrodek czynny dla uczestników Lekcji edukacyjnej z teorii i praktycznego zastosowania narciarskiego dekalogu FIS, wraz ze szkoleniem z wytycznych reżimu sanitarnego GIS i MZ w zakresie korzystania z zorganizowanych terenów narciarskich w czasie epidemii covid-19”.

Chyrowa Ski Dukla

Czynny jest wyciąg do Kapliczki (400m).

Podstolice Kraków

Zapraszamy na lekcje edukacyjne na stoku.

Szwajcaria Bałtowska

Zapraszamy na zajęcia edukacyjne na stoku.

Narciarski Raj u Rzetelskiego w Chrzanowie

Uwaga !!! Płatność tylko gotówką
PIĄTEK CZYNNE DO 22 00 ( całą noc naśnieżaliśmy rano ratrakowanie)
SOBOTA I NIEDZIELA CZYNNE OD 8 00 DO 22 00 .

Nowa Osada Wisła

Czynne dla zawodników i uczestników zajęć sportowych

Kasina Ski

Tęsknisz za jazdą na nartach i desce? WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PROGRAMIE!

Program „Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną swoją i swoich dzieci. Edukacyjne zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie” będzie realizowany na obszarze Kasina Ski – na terenach ośnieżonych umożliwiających jazdę na nartach i snowboardzie.
Zajęcia prowadzone będą codziennie od 30 stycznia w godzinach.

  • soboty i niedzielę 08.00-22.00 z przerwą od 16.00-18.00
  • poniedziałki-piątki 09.00-22.00 z przerwą od 16.00-18.00

w pełnym reżimie sanitarnym!

Uwaga: W piątek (5 lutego) zajęcia na przenośniku taśmowym nie odbędą się.

Uruchomienie zajęć nie jest równoznaczne ze wznowieniem narciarskiego sezonu w naszym ośrodku. Stok pozostaje zamknięty dla osób niebiorących udziału w zajęciach!

Skolnity Wisła

Zajęcia edukacyjno-sportowe organizowane są codziennie w godzinach od 8.00-21.00, przerwa na ratrakowanie 15.00-17.00.

Nie jesteśmy w stanie odbierać wszystkich telefonów oraz odpisywać na wiadomości dlatego uprzejmie prosimy o przeczytanie wszystkich informacji w zakładce ZAJĘCIA EDUKACYJNO-SPORTOWE.

Czarna Góra Stronie Śląski

Stoki i wyciągi czynne dla narciarzy z licencją

Stok Narciarski w Przemyślu

Od 06.02.2021 r. godz. 13:00

Korzystanie ze stoku narciarskiego bez udziału publiczności możliwe jest wyłącznie w ramach współzawodnictwa sportowego, o którym mowa w §10 ust.15 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w ramach pozaszkolnej formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych.

W związku z planowanym otwarciem stoku narciarskiego informujemy, że niezbędne jest wypełnienie oświadczenia przez każdą osobą, która będzie chciała wejść na teren stoku narciarskiego.

Photo by Burgess Milner on Unsplash