# x
Skip to main content

#POCZUJ SIĘ JAK MISTRZ – NOWA ODSŁONA KOLEKCJI CRIVITPRO

Autor: |
#POCZUJ SIĘ JAK MISTRZ –  NOWA ODSŁONA KOLEKCJI CRIVITPRO

Druga odsłona kolekcji odzieży funkcjonalnej CrivitRPO przygotowana przez Lidl Polska we współpracy z Justyną Kowalczyk już 12 grudnia pojawi się we wszystkich sklepach sieci. To gwarancja jakości, funkcjonalności i stylu w przystępnej cenie. #Poczuj się jak mistrz dzięki funkcjonalnej i stylowej odzieży wierzchniej.

Współpraca Lidl Polska z multimedalistką Justyną Kowalczyk została przyjęta niezwykle ciepło. Fani sportów zimowych z uznaniem wypowiadają się na temat wspólnej kolekcji zimowej odzieży funkcjonalnej. Już 12 grudnia we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska pojawi się druga odsłona kolekcji dla kobiet i mężczyzn przygotowanej pod okiem mistrzyni Justyny Kowalczyk. Z kolei w świątecznym prezencie od sieci Lidl, odzież wierzchnią dla dzieci i młodzieży kupimy o 30% taniej. Kolekcja CrivitPRO dostępna jest również na lidl-sklep.pl.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Warto zwrócić uwagę, że wszystkie kurtki są wyposażone w system lokalizacji Recco. To pasywny system ochrony przeciwlawinowej w górach wysokich, którego używają alpiniści, narciarze i snowboardziści. System ten ułatwia służbom ratowniczym odnalezienie osób zasypanych przez lawinę.

Jakość i funkcjonalność

Wysoka jakość materiałów potwierdzona certyfikatami OEKO-TEX oraz Hohenstein, ciekawe fasony, oryginalne wzornictwo i maksymalny komfort użytkowania odzieży CrivitPRO zdobyły uznanie klientów sieci Lidl. Na uwagę zasługuje też najnowsza technologia BIONIC-FINISH ECO, zastosowana w spodniach i kurtkach narciarskich. Stanowi ekologiczną alternatywę dla tradycyjnego wykończenia materiałów i pozwala nie tylko uniknąć trwałych zabrudzeń materiału, ale również nadaje im właściwości hydrofobowe, czyli zapewniające wysoki poziom wodoszczelności. Dzięki niezwykle mocnej strukturze powłoka BIONIC-FINISH ECO dodatkowo zapewnia wyjątkową trwałość i zwiększony poziom oddychalności.

Kolekcja zapewnia pełny ubiór na stok, czyli funkcyjne spodnie i kurtki narciarskie, bieliznę termiczną, czapki, rękawiczki i kaski. Natomiast zdecydowanym faworytem oferty są wiatroszczelne i oddychające funkcyjne kurtki narciarskie damskie i męskie (189 zł/1 szt.) o odporności słupa wody 10 000 ml. 

Oferta będzie dostępna we wszystkich sklepach Lidl, a także on-line na lidl-sklep.pl, od 12 grudnia do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz