# x
Skip to main content

Narty w słońcu w Salzburger Sportwelt

|   Newsy z Austrii
Atrakcyjne oferty i wydarzenia zachęcają do spędzenia ostatnich zimowych chwil właśnie w Salzburger Sportwelt © Salzburger Sportwelt / Christian Schartner

Idealnie przygotowane stoki w regionie Salzburger Sportwelt zapewniają doskonałą zabawę aż do wiosny. Narty w promieniach wiosennego słońca łączą w sobie wszystko co najlepsze z zimy i wiosny. 7 miejscowości: Flachau, Wagrain-Kleinarl, St. Johann, Radstadt, Altenmarkt-Zauchensee, Eben i Filzmoos oferuje wyjątkowo dużo, zarówno na stoku, jak i poza nim. Dłuższe dni i cieplejsze promienie słońca zwiastują tylko jedno: koniec zimy.

Niezapomniane momenty w śniegu - narty w słońcu i interesujące wydarzenia w Salzburger Sportwelt © Salzburger Sportwelt / Ikarus
Niezapomniane momenty w śniegu - narty w słońcu i interesujące wydarzenia w Salzburger Sportwelt © Salzburger Sportwelt / Ikarus
Łapanie promieni słońca w Salzburger Sportwelt © Salzburger Sportwelt / Ikarus
Łapanie promieni słońca w Salzburger Sportwelt © Salzburger Sportwelt / Ikarus
Narty w marcowym słońcu w Salzburger Sportwelt / Tom Lamm
Narty w marcowym słońcu w Salzburger Sportwelt / Tom Lamm
Hütten.Shopping w Altenmarkt-Zauchensee © Matthias Fritzenwallner
Hütten.Shopping w Altenmarkt-Zauchensee © Matthias Fritzenwallner

Region Salzburger Sportwelt, na który składa się 7 miejscowości urlopowych tworzy serce Ski amadé, największego terenu narciarskiego Austrii z 760 km tras, 270 gondolami i wyciągami, 25 szkółkami narciarskimi i snowboardowymi oraz ponad 120 schroniskami. Aż do końca sezonu w kwietniu cieszyć się można idealnie przygotowanymi trasami, snowparkami i funslope’ami. Doskonałą alternatywą jest też narciarstwo biegowe po ośnieżonych szlakach wysokogórskich, np. na Rossbrand między Filzmoos i Radstadt.

Hütten.Shopping w górskich chatach od lutego do marca 2020 r.

Wiosną 2020 r. w Altenmarkt-Zauchensee odbędzie się zakupowe szaleństwo, na kórym pojawią się znani projektanci i producenci. Podczas Hütten.Shopping goście przebywający w ośrodku będą mogli przymierzyć modną biżuterię oraz wypróbować kosmetyki pochodzenia naturalnego, a od ekspertów zasięgnąć informacji o produktach. Nie zabraknie również kulinarnych niespodzianek połączonych z degustacją piw oraz ginu bezpośrednio u producentów.

Kiedy: 29 lutego oraz 1,7 i 8 marca 2020 r. w godzinach 11.00-15.00 

10. edycja oferty Narty i wino w Ski amadé od 14 do 21 marca 2020 r.

Narciarski tydzień wina, który odbędzie się tej zimy w dniach 14 – 21 marca 2020 r. to wspaniały czas dla miłośników wina, nart i snowboardu. Na koneserów winnych wyrobów czekają interesujące wydarzenia: od degustacji wina, po degustację 5- daniowego menu przy odpowiednim winnym akopaniamencie. 

Alpejski targ rolniczy od 14 do 21 marca 2020 r.

Kolejną atrakcją w tym czasie jest alpejski targ lokalnych produktów odbywający się bezpośrednio przy stokach. W licznych gospodach w Altenmarkt-Zauchensee skosztujemy wtedy domowej roboty chleby, sery, wiejski boczek oraz wiele innych specjałów, które można potem także zakupić na miejscu. 

Wielkanocne narty w promieniach słońca w Radstadt od 14 marca do końca sezonu

Przy zakupie 6-dniowego karnetu narciarskiego przez jednego z rodziców, dzieci do 15. roku życia otrzymują karnet zupełnie za darmo.

W ofercie 7 noclegów ze śniadaniem, 6-dniowy karnet Ski amadé jest wliczony w cenę pobytu. Każdego dnia goście mają zapewnioną kolację składającą się z trzech dań i napoju, aromatyczną kawę oraz świeże ciasto. Ofertę obejmuje również zniżkę na wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz wstęp do term Amadé.

Tydzień pobytu w ramach oferty Ski & Dine-around dla dwóch osób i jednego dziecka (od 6 do 15 lat) od 1199 euro.

Spring Battle w Absolut Park od 14 do 21 marca 2020 r.

Profesjonalni freeskierzy i snowboardziści z całego świata spotkają się w połowie marca w Absolut Park, gdzie zwieńczą sezon. Spring Battle to formuła, podczas której spotkają się najlepsi snowboardziści, aby po raz kolejny pokazać swoje umiejętności. Najpopularniejszą dyscypliną wśród sportowców jest Follow Cam Format. Polega ona na filmowaniu przez kilka kolejnych dni swoich akrobacji, aby potem na podstawie zebranych nagrań jury mogło wyłonić zwycięzcę.

Bring a Friend / Ladies Week: bezpłatne wakaje dla osoby towarzyszącej

Przy rezerwacji tygodniowej oferty w pokoju dwuosobowym, osoba towarzysząca otrzymuje 6- dniowy karnet narciarski Ski amadé zupełnie za darmo. Co więcej na czas trwania oferty przygotowano program bogaty w imprezy, koncerty, testy narciarskie, wieczory w schroniskach, spacery z pochodniami, specjalne atrakcje wellness w hotelach wiele innych atrakcji. Możliwość rezerwacji w wybranych hotelach. Oferta ważna od 21 do 28 marca 2020 r.

7 noclegów ze śniadaniem dla dwóch osób i 6- dniowy karnet Ski amadé od 929 euro. 

Narty w słońcu: ciesz się pełnią wiosny

7 noclegów w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem i 6- dniowym karnetem Ski amadé od 569 euro/osoba

7 noclegów w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem i obiadokolacją w 4- gwiazdkowym hotelu oraz 6- dniowy karnet Ski amadé od 934 euro/osoba

Oferta ważna od 14 marca do końca sezonu

Salzburger Sportwelt, 7 miejscowości urlopowych: Flachau, Wagrain-Kleinarl, St. Johann, Radstadt, Altenmarkt-Zauchensee, Eben i Filzmoos tworzy zimowe serce terenu narciarskiego Ski amadé. 760 km tras, 270 gondoli i wyciągów, 25 szkółek narciarskich i snowboardowych oraz ponad 120 schronisk to największy teren narciarski Austrii.

Dodaj komentarz