# x
Skip to main content

Nagroda dla kurtki narciarskiej Helly Hansen

Autor: |
Helly Hansen W Paradise Heat (źródło: Helly Hansen)

Wielkie zwycięstwo kurtki Helly Hansen podgrzewa atmosferę na targach ISPO.

Helly Hansen z dumą ogłasza, że nowa kurtka z damskiej kolekcji narciarskiej – model W Paradise Heat zdobyła tytuł Gold Winner na prestiżowych targach w Monachium. Jury ISPO, składające się w sumie z 42 sędziów z 15 krajów i trzech kontynentów przyznało nagrodę marce Helly Hansen.

Kurtka W Paradise Heat wyróżnia się wyjątkową funkcją kontrolowania ciepła i komfortu narciarek dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Nova Heat. To system aktywnego ogrzewania z regulacją temperatury, który bezpośrednio ogrzewa ciało poprzez umieszczone w materiale kurtki niewidoczne przewody grzewcze. Model został przetestowany przez narodową szwedzka drużynę narciarską. Kurtka została stworzona z wodoodpornych, oddychających tkanin Helly Tech, wykorzystuje izolację Prima Loft i zapewnia większe bezpieczeństwo dzięki kieszeni ratunkowej Life Pocket- przedłużającej żywotność baterii np telefonu.

<content>43787</content>

To wydarzenie pokazuje nam, że nasza praca z profesjonalistami naprawdę robi różnicę i pozwala nam tworzyć innowacyjne i pożądane produkty. Praca ze zdobywcami pucharów świata naprawdę sprawia, że ​​przekraczamy granice i produkujemy profesjonalny sprzęt, który realnie pomaga im osiągać coraz lepsze wyniki.. Cieszymy się z otrzymania tej prestiżowej nagrody - mówi Philip Tavell, dyrektor zarządzający kategorii narciarskiej.

Helly Hansen W Paradise Heat

Helly Hansen W Paradise Heat (źródło: Helly Hansen)
Helly Hansen W Paradise Heat (źródło: Helly Hansen)

Dodaj komentarz