#
Skip to main content

Helly Hansen rozbudowuje bestsellerową linię bielizny termicznej o modele z grubszej wełny merynosa.

Autor: |

 

Odzież techniczna nie zadziała bez bielizny termicznej. Nawet najbardziej doskonała warstwa zewnętrzna nie sprawdzi się, jeśli nie jest podparta solidnym fundamentem bielizny.  To dzięki dobrej bieliżnie będziemy czuć się ciepło i sucho w każdych warunkach atmosferycznych.

Zdaniem Rafała Króla (expeditions.pl)  współpracującego z Helly Hansen podróżnika, organizatora ekspedycji  i uznanego autora publikacji na temat outdooru – sprzęt i odzież, którym możemy zaufać – to gwarancja bezpieczeństwa ale też radości z  naszych pasji. Zaufana marka pozwala nam iść o krok dalej.

 Helly Hansen wsłuchuje się w uwagi współpracujących z marką zawodowych sportowców, podróżników i exploratorow. To dzięki nim powstała kolejna odsłona bestsellerowej bielizny norweskiej marki - Lifa Merino Midweight.

Ta bielizna łączy doskonałe parametry izolacyjne naturalnej wełny merynosów z niezrównaną w kontroli wilgoci syntetyczną Lifą.

 

Tym razem warstwa wełny jest grubsza, To aż 225 /m2. Ciepłego merynosa, z którego powstała sportowa bluza z kapturem i golfem świetnie spisującym się jako komin.

Tkanina  Lifa Merino Midweight to sprawdzona wykorzystuje dwuwarstwową konstrukcję: 100% wełna Merino na zewnątrz i 100% Lifa® warstwa dotykająca skóry by odciągać z niej wilgoć. 

Taka konstrukcja sprawdza się na nartach, kiedy pocimy się podczas zjajzdu a potrzebujemy dodatkowego ciepła na wyciągu narciarskim.

Helly Hansen przywiązuje ogromną wagę do troski o środowisko naturalne – między innymi  wykorzystuje specjalny proces farbowania wełny, redukując ilość zużywanej podczas farbowania wod

Nowa kolekcja HH Lifa Merino Midweight 2020 / 2021