# x
Skip to main content

Ischgl - Relax if you can. Czynne do 3 maja

utworzony przez austria.info | |   Newsy z Włoch
Wiosna (foto: ischgl.com)

Przyjemności sportów zimowych bez żadnych kompromisów i światowe życie nocne: ulubiona miejscowość narciarska Ischgl przez 24 godziny na dobę utrzyma Was na najwyższych obrotach.

Koncert (foto: www.ischgl.com)
Koncert (foto: www.ischgl.com)

Action pur – zima w Ischgl nie pozwoli nikomu na chwilę wytchnienia

Nuda podczas urlopu? Na pewno nie w Ischgl!
Zapaleni narciarze mają tu gdzie poszaleć. Silvretta-Arena otwiera przed Wami olbrzymi teren pełen wyśmienitych tras narciarskich, licznych chat i restauracji górskich, najnowocześniejszych wyciągów i oczywiście gwarantuje pewny śnieg. Pragniecie dla siebie i swoich nart lub deski snowboardowej wymagających zjazdów w funparku lub na halfpipe? W Ischgl jest tak wiele możliwości! Ale narty i snowboard nie wyczerpują palety sportów zimowych, które można tu uprawiać: narciarstwo biegowe, łyżwiarstwo, saneczki, wędrówki w rakietach śnieżnych, piesze wyprawy z przewodnikiem – to wszystko zapewnia urozmaicony urlop w tym ośrodku.


I proszę być pewnym, że nocą w Ischgl nie ma czasu na spanie. Tak jak się oczekuje od prawdziwej metropolii, nightlife sprawia, że Ischgl podczas zimowych nocy to jest absolutnie „place to be“. Bo który inny ośrodek narciarskim poza Ischgl może zaoferować modę, design, styl, flirt, sztukę nowoczesną i fantastyczne kluby jednocześnie?


Ekscytujące życie nocne oraz świetne Aprés-Ski jest dodatkowo uzupełnione przez oczekiwane i obserwowane przez wielu eventy i wydarzenia . Już samo rozpoczęcie i zakończenie sezonu w Ischgl jest warte tego, aby tu przyjechać.

Co roku międzynarodowe supergwiazdy przejmują pałeczkę i oczarowują publiczność na niezwykłej imprezie i koncercie - Top Of The Mountain Koncert.
Ischgl- to wspaniałe miejsce, aby zawiązać nowe znajomości - nigdzie indziej nie ma tak wielu okazji jak tu. W wyciągach, w lokalach, wieczorami w klubach lub podczas eventów – wszędzie można spotkać przemiłych ludzi.


Więcej informacji: www.ischgl.com

Dodaj komentarz