# x
Skip to main content

BIKINI SKIING 2017 w Jasnej pod Chopokiem z wiosennym słońcem i znakomitą muzyką z lat 50tych.

Autor: |
Maja Bohosiewicz Bikini Skiing (foto: TMR a.s., Piotr Korczak)

O podtatrzańskich krainach na Słowacji od dawna mówiło się, że leżą po słonecznej stronie Tatr. W rzeczy samej – nad wyraz często, kiedy u nas niebo zasnuwają ciężkie chmury, nad Szczyrbskim Jeziorem czy Tatrzańską Łomnicą kusi błękit nieba i zalane słońcem stoki gór. A do tego, kiedy u nas wiosna, to u nich śniegu jest tu naprawdę sporo, a temperatury zachęcają do jazdy… w bikini! Nie wierzycie? Przyjedźcie do Jasnej w najbliższą sobotę, 11 marca, gdzie w trakcie dnia i nocy zrobi się naprawdę gorąco.

Patrycja Kazadi Bikini Skiing (foto: TMR a.s., Piotr Korczak)
Patrycja Kazadi Bikini Skiing (foto: TMR a.s., Piotr Korczak)
Bikini Skiing (foto: TMR a.s., Piotr Korczak)
Bikini Skiing (foto: TMR a.s., Piotr Korczak)
Plakat Bikini Skiing 2017
Plakat Bikini Skiing 2017
Bikini Skiing (foto: TMR a.s., Piotr Korczak)
Bikini Skiing (foto: TMR a.s., Piotr Korczak)

W tym terminie odbędzie się już szósta edycja popularnej imprezy – Bikini Skiing, przeznaczonej dla wszystkich miłośników prawdziwie wiosennej jazdy na deskach. Na stoku, a później także podczas wieczornej imprezy w Klubie Happy End, na pewno nie zabraknie konkursów, dobrej muzyki, atrakcji sportowych pięknych dziewczyn i odważnych mężczyzn, którzy wspólnie przywitają wiosnę w Tatrach.  

<content>41222</content>

Pierwsi odważni, którzy rozpoczną zjazd w strojach kąpielowych będą mogli wygrać cenne nagrody, wśród których nie zabraknie zaproszeń na ekskluzywne party w Happy Endzie. Zabawa na stoku, z towarzyszeniem dobrej muzyki rozpocznie się już o 10-tej rano, przy dolnej stacji krzesełka na Łączkach (Lucky).

W zeszłych edycjach Bikini Skiing brała udział m.in Patrycja Kazadi, Marta Wierzbicka, Maja Bohosiewicz czy Paula Tumala (zobacz galerię), kto będzie w tym roku? Przyjedź w sobotę 11 marca  i zobacz jak Jasnej bawią się prawdziwi amatorzy mocnych wrażeń.

 

Program Bikini Skiing Jasna Chopok 11 marca 2017

  • rejestracja uczestników BIKINI SKIING przy dolnej stacji kolejki na Lucky
  • masowy zjazd w BIKINI
  • dance show by VIVAS
  • LIVE SAXO SHOW & DJ

<content>19112</content>

W trakcie Bikini Skiing 2017 będzie można za darmo testować  najnowsze produkty marek BMW, VOLKL, VARTA.

Wieczorem odbędzie się wystrzałowa BIKINI PARTY 50`s music edition w HAPPY ENDZIE. Nie przegap wspaniałego wieczoru z zespołem DESMOD i Slapdash Rockabillly rezerwacja na www.gopass.sk 

Bikini Skiing Jasna 2016 - tak było rok temu

Dodaj komentarz