# x
Skip to main content

Przedstawiciel marki Patagonia w Polsce powiększa swoje portfolio o kultową markę narciarską G3.

Autor: |
G3 Genuine Guide Gear (foto: mat. prasowe)

Kanadyjska firma G3 Genuine Guide Gear, z siedzibą w North Vancouver, jest niezależnym producentem wiodącego w branży sprzętu dla entuzjastów narciarstwa i snowboardu.

Od czasu naszej pierwszej sondy lawinowej wykonanej w 1995 roku dla przewodników, G3 pozostaje wierna swoim korzeniom. Głównym celem firmy jest produkcja innowacyjnego, trwałego i niezawodnego sprzętu, któremu mogą zaufać profesjonaliści i entuzjaści gór. 

<content>43787</content>

Po 20-letniej historii wiodących innowacji w branży i rozwoju nowych produktów, G3 nie spoczywa na laurach. Rzesza użytkowników naturalnie rozrosła się, a backcountry intryguje coraz więcej głównych nurtów narciarskich i snowboardowych.

W skład oferty wchodzą: WIĄZANIA, NARTY, FOKI oraz AKCESORIA.

Inżynierowie G3 ciągle poszukując udoskonalonych rozwiązań i nowych produktów, pozostają pasjonatami narciarstwa, którzy nie są zainteresowani jedynie wytwarzaniem kolejnego sprzętu napędzanego przez udział w rynku. Dzięki narciarzom i snowboardzistom, którzy polegają na naszym sprzęcie ze względu na bezpieczeństwo, wydajność i łatwość podróżowania, nieustannie rzucamy wyzwanie przekraczaniu nowych granic.

Ciesz się i bądź bezpieczny. G3 o to zadba!

Dodaj komentarz