#
Skip to main content

Verglas Infinity Shell Jacket – nowe kurtki techniczne od Helly Hansen

Autor: |
Helly Hansen Verglas Infinity Shell Jacket

Od 140 lat w procesie rozwoju i projektowania Helly Hansen najważniejsze są doświadczenie i opinie profesjonalistów . Norweska marka ściśle współpracuje  z profesjonalistami, aby rozwijać kolejne innowacje w wyposażeniu, które zapewni najwyższy poziom wydajności i ochrony. Verglas Infinity Shell  - Nowy model techniczne kurtki w kolekcji wiosna/lato 2021 gwarantuje lekkość, wygodę i ochronę, dzięki profesjonalnej wodoodpornej i oddychającej technologii LIFA INFINITY™.

W kurtce Verglas Infinity Shell wykorzystano wielokrotnie nagradzaną technologię LIFA®, czyli opatentowane przez Helly Hansen włókno, które jest lekkie i hydrofobowe. Kurtka została zaprojektowana z całkowicie wodoodpornej i oddychającej membrany LIFA INFINITY z wierzchnią warstwą z  materiału z recyklingu i dodatkową powłoką impregnatu bez użycia PFC.

Taka konstrukcja zapewnia ekstremalną wodoodporność i cyrkulacje powietrza. Dzięki LIFA INFINITY™ kurtka Verglas Infinity Shell oferuje  doskonałą profesjonalną wydajność osiągniętą w procesie produkcji zgodnym z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Kurtka jest kompatybilna z innymi warstwami i ma lekką konstrukcję, która zapewnia lepsze dopasowanie i optymalny komfort. Dodatkowe funkcje obejmują: konstrukcje kompatybilną z kaskiem i plecakiem, duże przednie kieszenie z podwójnymi zamkami dla maksymalnego i łatwego przechowywania, regulowany kaptur i system Recco® dla większego bezpieczeństwa.

“Pragnęliśmy zaprojektować kurtkę zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju,  przeznaczoną specjalnie dla miłośników turystyki górskiej”- powiedział Philip Tavell, dyrektor zarządzający kategorią Mountain w Helly Hansen. „Nasz technologia LIFA INFINITY pozwala nam rozwijać linie odzieży technicznej bez użycia PFC, tworząc wygodną i kompatybilną kurtkę, która zapewnia wydajność na profesjonalnym poziomie”.

Dostępna w wersji męskiej i damskiej kurtka Verglas Infinity Shell może być połączona ze spodniami z tej samej linii Verglas Infinity Shell. Nowa kolekcja będzie dostępna od wiosny 2021.

Helly Hansen Verglas Infinity Shell Jacket dla Pań
Helly Hansen Verglas Infinity Shell Jacket dla Pań
Helly Hansen Verglas Infinity Shell Jacket dla Panów
Helly Hansen Verglas Infinity Shell Jacket dla Panów