Valle Isarco - Plose

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem: 11
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
5
3
3
-
Trasy razem: 20 / 43 km
19
14
10

Mapa tras w Valle Isarco - Plose

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Valle Isarco (Eisacktal) Skipass Zima 2019/2020r.6259182207145
 

Kamery online w Valle Isarco - Plose

Marzą Ci się wczasy na nartach, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z życia w mieście? Wybierz się do ośrodka narciarskiego Valle Isarco/Eisacktal, a na pewno nie będziesz żałował. Valle Isarco w Południowym Tyrolu na północy Włoch, to idealne połączenie sportu i rekreacji z bardzo bogatym miejskim życiem. Znajdujące się w pobliżu miasta Bressanone /Brixen, Vipiteno/Sterzing oraz Chiusa/Klausen oferują swoim gościom wiele atrakcji.

Przede wszystkim miasta te są istnym rajem dla zakupoholików, szczególnie w okresie świątecznym, który trwa tutaj stosunkowo długo, bowiem świąteczne szaleństwo zaczyna się już pod koniec listopada. Idealnym tego przykładem jest miasteczko Bressanone, które w tym okresie przeistacza się w wielki świąteczny jarmark, tworząc tym samym niepowtarzalny adwentowy nastrój. Jednakże to jeszcze nie wszystko, albowiem co weekend – od piątku do niedzieli – w mieście organizowane są występy lokalnych artystów.Również średniowieczne miasteczko Vipiteno nie odbiega urokiem od Bressanone. Także tutaj w okresie gwiazdkowym miasteczko zmienia się w wielki market, pełen różnego rodzaju ozdób świątecznych. Wszystko to, w połączeniu ze średniowieczną zabudową i wspaniałymi zabytkami, sprawi, że miasto na wiele, wiele lat pozostanie w naszej pamięci.

Było miasto, teraz czas na narty!

Otoczony pięknymi krajobrazami południowego Tyrolu region narciarski Valle Isarco to istny raj dla miłośników zimowego szaleństwa. Na trzech wspaniałych górach: Jochtal, Gitschberg, Plose odnajdziemy łącznie ponad 95 km tras narciarskich, na których obowiązuje jeden skipass. Dla gości ośrodka oznacza to bardzo łatwy dostęp do wszystkich wyciągów, bez potrzeby kupowania kilku różnych skipassów. Dodatkowo Valle Isarco uznaje Dolomiti Superski, skipass, dzięki któremu będziemy mogli skorzystać z ponad 400 wyciągów znajdujących się w Dolomitach i obsługujących aż 1200 km tras narciarskich, wliczając w to również słynną narciarską karuzelę Sella Ronda.

Trasy maja bardzo zróżnicowany charakter, odnajdziemy tu zarówno delikatne zjazdy dla początkujących, jak i trasy czarne wymagające od narciarzy nie lada doświadczenia.

Mimo wygody jaką Valles oferuje swoim gościom, tytuł najsłynniejszego ośrodka w regionie przypada rozlokowanemu na zboczach imponującej góry Monte Plose (2645 m n.p.m.) ośrodkowi narciarskiemu Plose. To właśnie tutaj, pośród pięknych górskich krajobrazów, można próbować swoich umiejętności na znanej czarno-czerwonej trasie zjazdowej Trametsch. Swoją sławę Trametsch zawdzięcza przede wszystkim długości, która wynosi aż 9 km! Tym samym trasa plasuje się na pierwszym miejscu pod względem długości w całym Południowym Tyrolu. Ośrodek dysponuje również mniej trudnymi trasami, które w połączeniu z nowoczesnymi wyciągami zadowolą nawet najwybredniejszych narciarzy.

Między miastami kursują bezpłatne skibusy, które znacznie ułatwiają przemieszczanie się pomiędzy ośrodkami - średni przejazd z ośrodka do ośrodka wynosi około 15 minut!

Valle Isarco stawia przede wszystkim na wygodę klientów, a wszystko po to, abyśmy przyjeżdżając w te rejony mogli rzeczywiście wypocząć i jednocześnie bardzo dobrze się bawić.

Zobacz więcej na: www.valleisarco.com

Dodatkowe informacje i rezerwacje: www.suedtirol.info

Zobacz tamtejszy śnieg i trasy!

Dodaj komentarz