Andalo - Paganella

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem: 17
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
3
12
2
-
Trasy razem: 25 / 33 km
10
22
1

Mapa tras w Andalo - Paganella

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Superskirama Zima 2019/2020r.6307215154267187134
Paganella Zima 2019/2020r.622415711217212079
 

Kamery online w Andalo - Paganella

Na zboczach Dolomitów

Region narciarski Paganella mieści się w uroczym włoskim Andalo. To idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą spróbować wypoczynku na  płaskowyżu Paganella, perle Dolomitów położonej tylko kilka kilometrów od pięknego Trydentu.

Kompleks obsługiwany jest przez mnóstwo nowoczesnych wyciągów. Sprzęt łączący trasy zjazdowe ma zdolność przewozową około 27 000 osób/h. Kolejki gondolowe, zadaszane i niezadaszane wyciągi krzesełkowe dostarczą nas tam, gdzie zechcemy.

Region narciarski Paganella spełni oczekiwania różnych narciarzy i snowboardzistów: od amatorów po wybrednych znawców stoków. Zadbano o to odpowiednią liczbą tras zjazdowych o wielu stopniach trudności, wśród których dominują (prawie 70%) trasy czerwone.

Idealne warunki sezonu narciarskiego są zagwarantowane już od początku grudnia dzięki świetnemu osprzętowaniu naśnieżającemu czy specjalnej roślinności pokrywającej do 98% regionu Paganella.

Region narciarski Paganella Brenta Skipass jest również częścią Dolomiti Adamello Brenta Skirama. Amatorzy stylu cross-country będą mogli korzystać ze śniegu w centrum sportowym Andalo, gdzie znajdą specjalnie przygotowane trasy. Jedną o długości 3 km, podświetlaną wieczorem, i drugą na 5 km prowadzącą przez pięknie ośnieżone lasy.

Łatwe przyjemnego początki

Początkujący mogą zdobywać narciarskie czy snowboardowe szlify w 4 szkółkach, z których 2 zlokalizowane są bezpośrednio w kompleksie Paganella, a 2 pozostałe w Andalo. W ofercie edukacyjnej regionu narciarskiego znajdują się też obiekty przeznaczone dla dzieci z mnóstwem gier i zabaw, które uprzyjemnią naukę jazdy.

Après-ski w uroczym wydaniu

Region narciarski Paganella to nie tylko kilometry świetnie przygotowanych tras zjazdowych. Liczne gospody, restauracje, kluby zapewnią Ci rozrywkę również poza stokiem. Nie ma nic urokliwszego nad przyozdobione śniegiem i migotliwymi światełkami górskie schroniska, w których spróbujesz lokalnych specjałów i posłuchasz przyjemnej muzyki. Doskonała infrastruktura tych regionów sprawi, że dostaniesz się gdziekolwiek zechcesz i skorzystasz z każdej usługi, jaką sobie zażyczysz.

Autor: Zuzanna Izydorczyk

Więcej o nartach w Andalo - Paganella

Dodaj komentarz