Zermatt

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
32
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
10
8
14
Trasy - długość:
200 km
Trasy:
17
137
46

Mapa tras w Zermatt

Kamery w ośrodku

Gornergrat - Szwajcaria
Gornergrat 3104 m n.p.m.

Zermatt - Szwajcaria
Sunnegga 2288 m n.p.m.

Zermatt - Szwajcaria
Rothorn 3103 m n.p.m.

Zermatt - Szwajcaria
Schwarzsee 2583 m n.p.m.

Gornergrat - Szwajcaria
Riffelberg 2582 m n.p.m.

Zermatt - Szwajcaria
Matterhorn Glacier Paradise 3883 m n.p.m.

Kamery online z Zermatt

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Zermatt Zima 2019/2020r.6411349205338287169
 

Informacje o ośrodku:

 

Wolna od ruchu samochodowego miejscowość wypoczynkowa położona u stóp najsłynniejszego szczytu w Alpach - Matterhornu. Fascynująca mieszanka górskiej wioski i światowego kurortu gwarantuje różnorodną ofertę wypoczynku. Na Państwa oczekują nowoczesne kolejki górskie, wygodne hotele, przytulne mieszkania wakacyjne i życzliwi gospodarze. Zermatt jest idealnym miejscem zarówno dla miłośników sportu, jak i bardziej spokojnego wypoczynku.

Sporty zimowe

Włochy czy Szwajcaria, oto jest pytanie! Około 50 urządzeń transportowych (wyciągi i kolejki) łączą ponad 350 km tras w Cervinii i Zermatt. Dwa kluby dziecięce otwierają przed najmłodszymi świat jazdy na nartach. Ciekawe stoki dla freeridowców, heliskiing i gravity park zapewniają wszystkimi entuzjastom sportów ekstremalnych radość z zimy.

Zimowe wędrówki

Wędrówki tradycyjne (ponad 60 km szlaków) i wędrówki w rakietach oenieżnych (kilka szlaków, ponad 15 km tras) są z pewnością przyjemnym sposobem na podziwianie zaśnieżonych krajobrazów.

Przyjemności

To, co znają już wtajemniczeni: nigdzie indziej nie ma lepszych chatek dla narciarzy, jak właśnie w Zermatt. Przytulne restauracje oferują trudną do przebicia smakową ofertę gastronomii na stoku.

Dzieci

W Zermatt dzieci do 9 roku życia jeżdżą gratis. W przedszkolach zimowych i w towarzystwie wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa jazda na nartach czy zabawy na śniegu sprawiają podwójną radość. Zermatt jest odpowiednim miejscem dla niezapomnianych rodzinnych ferii.