Saas Fee

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
39
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
25
5
9
Trasy - długość:
150 km
Trasy:
87
48
15

Mapa tras w Saas Fee

Kamery w ośrodku

Saas Fee - Szwajcaria
Saas Fee Mittelallalin 3500 m n.p.m.

Saas Fee - Szwajcaria
Saas Fee Längfluh Berg 2870 m n.p.m.

Kamery online Saas Fee

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Saas-Fee Zima 2020/2021.r6369.00315.00185.00
 

Saas Fee

Dumne czterotysięczniki, lodowce z bliska oraz błękitne niebo - to jest Saas-Fee. Położenie pośrodku najwyższych w Alpach gór nadało tej wolnej od ruchu samochodowego, lodowcowej wiosce nazwę "Perła Alp". Urocze wioski w Dolinie Saas z tradycyjnymi, drewnianymi domami zapraszają na romantyczny wypoczynek zimowy. Wizyta w największej na świecie grocie lodowcowej i w najwyżej położonej restauracji obrotowej na świecie, u stóp lodowca Allalin, to dodatkowe, atrakcyjne punkty pobytu.

Sporty zimowe

Położenie na dużej wysokości oraz pobliski lodowiec stanowią absolutną gwarancję śniegu w Dolinie Saas. Na około 150 km tras z pewnością Państwo nie będą się nudzić. Początkujący mogą poćwiczyć w wiosce, freestylowcy w snowparku, a carvingowcy - na szerokich trasach na lodowcu. Warto też wiedzieć, że na nartach można tutaj także jeździć latem. Uwaga, snowboardziści - w lecie na lodowcu budowany jest half-pipe!

Apres-ski

Tutaj można się bawić przez całą dobę! Przysiąść po zjazdach w jednym z licznych barów w wiosce i z przyjaciółmi w miłej atmosferze spędzać długie wieczory.

Saas-Fee/Dolina Saas

Szczególnie wiele radości zapewniają następujące atrakcje: jazda na sankach na trasie o długości około 11 km, airboard i snowtubing, jazda psimi zaprzęgami, skijöring dla dobrych narciarzy, ponad 50 km dobrze przygotowanych szlaków wędrownych, wspinaczka po lodospadach, wędrówki w rakietach śnieżnych, wędrówki z pochodniami, zimowe przejażdżki bryczką.

Dzieci

Dolina Saas jest rajem dla rodzin z dziećmi. Liczne wyciągi narciarskie dla dzieci położone są blisko wioski. W ten sposób unika się męczących podejść i stania w kolejce z dorosłymi. W dziecięcych parkach rozrywki w Saas-Fee nasi najmłodsi goście uczą się jazdy na nartach na wesoło. Szczególnie atrakcyjnym miejscem dla najmłodszych jest "Hohsi- Land" na Kreuzboden.