Crans-Montana

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
18
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
8
6
4
Trasy - długość:
140 km
Trasy:
55
70
15

Mapa tras w Crans-Montana

Kamery online Crans-Montana

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Crans Montana Skipass 2020-20216465264
 

Proszę zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że …... znajdują się Państwo na słonecznym tarasie na wysokości 1500 m, wysoko ponad Doliną Rodanu. Wzdłuż rozbudowanej sieci oznakowanych tras zjazdowych oraz szlaków wędrownych unoszą się Państwo coraz wyżej i wyżej, aż na wysokość 3000 m, u stóp wiecznego śniegu. Po drugiej stronie doliny widzą Państwo wznoszący się masyw Mont-Blanc, Matterhorn i liczne, słynne szczyty prezentujące się w majestatycznym pięknie. Latem i zimą serca radują promienie słoneczne, a czyste powietrze zadba o dobre samopoczucie. Tutaj na górze niebo i raj znajdują się prawie w zasięgu dłoni... A teraz proszę otworzyć oczy! Miejsce, gdzie rozciąga się raj u Państwa stóp nazywa się Crans-Montana.

Noclegi

38 hoteli i ponad 7000 mieszkań wakacyjnych we wszystkich kategoriach oczekuje na przyjazd gości.

Narty i inne sporty w otoczeniu majestatycznego krajobrazu

Zapewniamy około 140 km tras zjazdowych, jak tylko wzrok może sięgnąć, poprowadzonych szerokimi zakolami, dla każdego stylu jazdy. Ponadto trasy oświetlone, snowpark, wiele kilometrów tras do narciarstwa biegowego, aż 1000 km zimowych szlaków wędrownych i trasy do wędrówek w rakietach śnieżnych.

Rodziny mile widziane

Bibi, świstak i maskotka Crans-Montany, oczekuje na wszystkie dzieci w hotelach, mieszkaniach wakacyjnych i restauracjach. Bibi lubi się bawić także w wiosce i na stoku. I z radością wita w swoim parku rozrywki wszystkich małych i większych przyjaciół.

Muzyczne przyjemności

Niezapomniane momenty można przeżyć podczas festiwalu Caprices, który na 10 dni zamienia Crans-Montanę w miejsce pełne muzyki. Koncerty na trasach zjazdowych i w wiosce, muzyczne spotkania i różnorodne wydarzenia dominują w całej okolicy. Spotykać się można w licznych lokalach w Crans-Montana oraz podczas ulicznych imprez, które odbywają się przez całą zimę.