4 Vallees - 4 Doliny

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem: 89
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
54
18
17
Trasy - długość: 412 km
169
222
21

Mapa tras w 4 Vallees - 4 Doliny

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
4 Vallées Zima 2019/2020r.6373317187355302178
 

Kamery online

Verbier/4 Doliny, 1500 - 3330 m n.p.m.

Verbier położone jest idealnie na rozciągającym się na południowy-wschód słonecznym tarasie. Domy wybudowane w stylu chaletów nadają Verbier niepowtarzalnego uroku górskiej wioski. Verbier należy do regionu narciarskiego 4 Doliny, który jest eldoradem dla miłooeników sportów zimowych. Początkujący i zaawansowani znajdą odpowiednie stoki dla siebie. Aby pobyt tutaj był jeszcze bardziej atrakcyjny, proponujemy bogaty wybór restauracji, sklepów, barów i dyskotek.

Nendaz, 1350 - 3330 m n.p.m.

W Nendaz, sercu 4 Dolin, oczekują na Państwa około 90 wyciągów i ponad 410 km tras zjazdowych. Tutaj można spędzić urozmaicone, rodzinne ferie, a to dzięki dziecięcemu centrum narciarskiemu, szkółce narciarskiej, lodowisku i specjalnym taryfom rodzinnym dla skipassów. Piękno zimowego krajobrazu można podziwiać na ponad 150 km szlaków wędrownych, podczas wycieczek w rakietach śnieżnych lub biegając na nartach. Kto raczej woli zimowy wypoczynek z adrenaliną, może wybrać snowpark, freeride, snowtubing, centrum sportowe czy też bary na stoku.

Sporty zimowe

Lodowiec Mont-Fort na wysokooeci 3330 m n.p.m. gwarantuje perfekcyjne warunki śniegowe od końca listopada do końca kwietnia. Różnorodność regionu oferuje wiele emocji zarówno początkującym,jak i freeridowcom.

Około 90 urządzeń transportowych dowozi na trasy o łącznej długości ponad 410 km, gdzie panują doskonałe warunki śniegowe. Mont-Fort, Mont-Gelé czy inne legendarne trasy są prawdziwym wyzwaniem dla profesjonalistów. Ale są też trasy o różnym stopniu trudności zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. Nowością jest rewolucyjna kolejka będąca kombinacją wyciągu krzesełkowego i kolejki kabinowej, która szybko zawiezie do raju dla freestylowców "1936 Neipark" i do wyciągów na Mont-Fort.

Dzieci

Nendaz, wyróżniony znakiem "Rodziny mile widziane", jest rajem dla maluchów. Poprzez zabawę i w wesołej atmosferze najmłodsi pod opieką profesjonalistów poznają tutaj tajniki jazdy na nartach.

Wędrówki

Zimowa cisza przerywana jest jedynie skrzypieniem butów na śniegu. Ponad 150 km oznakowanych szlaków wędrownych pomoże odkryć piękno zaśnieżonego krajobrazu. Cały region połączony jest 15 trasami tourowymi, które przechodzą przez najciekawsze widokowo tereny.

Apres-ski

Apres-ski Nendaz trwa do późnej nocy. 10 barów i 3 dyskoteki zapewniają wyjątkową zabawę. O dobry nastrój zadbają koncerty i didżeje, wieczory z orkiestrą czy folklorystyczne.

W centrum wioski można znaleźć duży wybór kawiarni i pubów z muzyką na żywo lub didżejami. Z pewnością wieczór z przyjaciółmi po intensywnym dniu na stoku upłynie tutaj w miłej atmosferze.

Dodaj komentarz