Samnaun

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
45
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
13
25
7
Trasy - długość:
238 km
Trasy:
48
149
41

Mapa tras w Samnaun

Kamery w ośrodku

Samnaun - Szwajcaria
Alp Trida 2260 m n.p.m.

Cennik karnetów.

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Samnaun Zima 2020/20216297178
 

Samnaun posiada to, co wielu poszukuje! Romantyczny obraz górskiej wioski i największe tereny narciarskie w Alpach Wschodnich, czyli Silvretta-Arena Samnaun/Ischgl. Oferowane są zakupy w jedynej w Szwajcarii strefie bezcłowej, albo zimowe wrażenia podczas jazdy na sankach, wędrówek lub na lodowisku. Liczne obiekty z ofertą wellness zapraszają zwolenników bardziej spokojnego wypoczynku, a pierwszorzędne restauracje - smakoszy.

Sporty zimowe

W "Twinliner", pierwszej piętrowej kabinie kolejki na świecie, można dojechać do Silvretta-Arena Samnaun/Ischgl. Z około 45 nowoczesnymi urządzeniami transportowymi oraz ponad 230 km tras jest to największy teren sportów zimowych we Wschodnich Alpach. Dzień na nartach spędza się tutaj na stoku, a nie w kolejkach. Długi czas oczekiwania jest już przeszłością, a to dzięki kolejkom górskim o dużej przepustowości. W Boarder's Paradise, który jest jednym z największych funparków w Europie czekają różne atrakcje.

Przyjemności

Dzień na nartach w pełnym słońcu! Kto woli bardziej spokojny sposób spędzania czasu może cieszyć się słońcem na jednym z licznych tarasów. Na zakończenie dnia zapraszają liczne oferty wellnessowe z thalassoterapią, kąpielą w sianie i ayurvedą.

Zakupy

Na atrakcyjne zakupy zaprasza strefa wolnocłowa z ponad 50 sklepami z bardzo atrakcyjnymi cenami na najwyżej w Europie położonym pasażu handlowym.

Kuchnia

Położenie Samnaun w trójkącie trzech krajów sprawia, że lokalna kuchnia uległa wpływom austriackim i włoskim. Dzięki temu jest pełna oryginalnych smaków. Jak na przykład pizzokeln, miejscowe danie, z Kaiserschmarrn lub świeżym makaronem.