Lenzerheide

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
30
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
14
13
3
Trasy - długość:
155 km
Trasy:
76
60
19

Mapa tras w Lenzerheide

Kamery online Lanzerheide

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Lenzerheide Bergbahnen AG Skipass Zima 2019/2020r.6321234105
 

W Lenzerheide-Valbella można doświadczyć wielu wrażeń. Bogaty program wydarzeń i różnorodne atrakcje sportowe zaspokoją każdy gust. Można cieszyć się puszystym, błyszczącym w słońcu śniegiem oraz świetnie przygotowanymi trasami zjazdowymi. Odwiedzający mogą też przemierzać zaśnieżone krajobrazy na nartach biegowych lub w rakietach śnieżnych. Odważniejsi decydują się na bieg po zamarzniętym jeziorze Heidsee. Region zimowego wypoczynku Lenzerheide-Valbella proponuje bogatą ofertę - SPORTS UNLIMITED.

Sporty zimowe

Teren sportów zimowych Lenzerheide-Valbella składa się z ponad 150 km tras, obsługiwanych przez około 30 nowoczesnych urządzeń transportowych. Można tam znaleźć zjazdy o różnych poziomach trudności, przeważają jednak trasy niebieskie i czerwone. Najambitniejsi będą mogli spróbować swoich sił w jazdach freeride z przewodnikiem. Do odpoczynku zapraszają liczne restauracje górskie.

Dzieci

Programy dla dzieci, dziecięce przedszkola i szkółki narciarskie dla najmłodszych sprawiają, że wypoczynek całych rodzin jest tutaj szczególnie atrakcyjny.

Narciarstwo biegowe

Na wyjątkowo dużą ilość tras mogą liczyć fani narciarstwa stylem klasycznym i łyżwowym.  Na narciarzy jeżdżących stylem klasycznym i łyżwowym czeka ponad 55 km tras. Tereny te położone są na wysokości 1500 m, dzięki czemu są czynne przez stosunkowo długi czas.