Laax

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
29
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
9
9
11
Trasy - długość:
224 km
Trasy:
80
86
58

Mapa tras w Laax

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Skipass Laax Zima 2020/2021r.6402268144
 

Proszę sobie wyobrazić, że pada śnieg, a Państwo nie są we Flims Laax Falera. Nie zjeżdżają Państwo w dół zboczy i nie należą do snowboardzistów szalejących na Monsterpipe. Nie wędrują Państwo ani po śniegu, ani nie kosztują Państwo kulinarnych smaków w jednym z licznych lokali. Na szczęście to wszystko nie musi stać się rzeczywistością - mogą Państwo tutaj być, gdy spadnie śnieg.

PołożenieFlims Laax Falera położone są na osłoniętym od wiatru, słonecznym tarasie w Gryzonii, ok. 20 min. jazdy samochodem z Chur i 1,5 godz. z Zurychu.

Sporty zimowe

Flims Laax Falera przyciągają miłośników jazdy na nartach i snowboardzie jednym z największych terenów sportów zimowych w Alpach. Przygotowanych jest ponad 220 km tras o różnym stopniu trudności. Dzięki swojemu położeniu uważane są za tereny ze szczególną gwarancją śniegu.

Przyjemności

Hotele SPA proponują różne zabiegi dla ducha i ciała. To alpejski wellness w najczystszej postaci. Koniecznie należy skorzystać z bogactwa oferty kulinarnej - od dań lokalnej kuchni w domowym wydaniu, po lokale odznaczone w przewodniku GaultMillau.

Hotele/pokoje

W Laax można znaleźć noclegi odpowiednie dla każdego: od przytulnych pokoi bezpośrednio przy wyciągach, aż po luksusowe apartamenty z widokiem na wspaniały świat gór.

Oferta sportowa i nie tylko

Oprócz ponad 220 km tras dla narciarzy i snowboardzistów znajduje się tutaj także około 100 km szlaków wędrownych, nieco ponad 60 km tras dla narciarzy biegowych, 33 bary i kluby, 20 restauracji górskich, 11 wypożyczalni sprzętu sportowego, trasy do zjazdów saneczkowych oraz narciarskie przedszkola.