Engelberg Titlis

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem: 25
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
6
9
10
Trasy - długość: 82 km
27
47
8

Mapa tras w Engelberg Titlis

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Engelberg Titlis Zima 2019/20206296207118
 

Engelberg-Titlis.

Wznoszące się ku niebu szczyty górskie, zjazdy po dziewiczym, głębokim śniegu, rajskie możliwości noclegów, niebiańskie, kulinarne smaki i pełne atrakcji życie nocne zachwycą również Państwa. Fascynujące zimowe krajobrazy, nieograniczona, zimowa oferta sportowa, bogata oferta kulturalna i życzliwi mieszkańcy charakteryzują rodzinny obraz największego ośrodka sportów zimowych w Centralnej Szwajcarii.

Sporty zimowe

Ośrodek Engelberg-Titlis jest idealny dla fanów zimowego szusowania. Na górę można wjechać korzystając z jednego z około 25 urządzeń transportowych - w dół prowadzi łącznie ponad 80 km tras. Ośrodek charakteryzują liczne warianty zjazdów dla fanów nart, snowboardu i telemarku - to wszystko i o wiele więcej na świeżym, puszystym śniegu. Warto zwrócić uwagę na najdłuższą trasę ośrodka - ma ona aż 2000 m różnicy poziomów i przez 12 km prowadzi z Titlis do dolin.

Przyjemności

Nieograniczone możliwości zjazdów w głębokim śniegu, zadowolone dzieci, relaks w basenie lub kompleksie saun, trasy do wędrówek w rakietach śnieżnych przy świetle gwiazd, eleganckie kolacje w rustykalnym otoczeniu - od rana do późnej nocy.

Dzieci

Oczy dzieci błyszczą z radości, gdy przy pierwszych krokach na nartach towarzyszy im postać Snowli. W tym czasie rodzice jeżdżą na stoku lub wypoczywają na słonecznym tarasie z widokiem na tereny, gdzie przebywają ich dzieci.

Galerie z Engelberg Titlis

Dodaj komentarz