Gstaad Saanenland

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
53
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
22
17
14
Trasy - długość:
220 km
Trasy:
128
59
28

Mapa tras w Gstaad Saanenland

Kamery online Gstaad

Kamery w ośrodku

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
 

Saanenland, niesamowicie piękny kawałek ziemi w sercu Berneńskiego Oberlandu. Come up, slow down! To motto dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów. Zimą w Gstaad i poza trasami zjazdowymi nikt nie pozostanie samotny. Na torach saneczkowych i lodowych widać zakręt za zakrętem. Kto woli biegać na nartach, spacerować wśród zimowych krajobrazów czy relaksować się w hotelach wellness, z pewnością znajdzie też odpowiednią ofertę.

Sporty zimowe

Jednym z najmodniejszych miejsc spotkań dla snowboardzistów jest snowpark w Saanenmöser. Nie można zapomnieć o około 130 km urozmaiconych krajobrazowo trasach dla narciarzy biegowych poruszających się zarówno stylem klasycznym jak i łyżwowym.

Dla narciarzy zjazdowych przygotowano ponad 220 km tras. Rozłożone są po ponad 10 różnych ośrodkach, które są w większości połączone ze sobą wyciągami lub busami. Szczególnie zachwycające są trasy znajdujące się na lodowcu Glacier 3000 - w pogodne dni roztacza się z nich widok na większą część Szwajcarii.

Zimowe wędrówki

Czy w słonecznych promieniach, czy też pośród padających z nieba płatków śniegu: zimowe spacery oraz wędrówki w rakietach śnieżnych oznaczają zdrowie. Bajeczne kilometry szlaków wędrownych oraz oznaczone trasy do wędrówek w rakietach śnieżnych zachwycą w Saanenland wszystkich miłośników tych form wypoczynku.

Kulinaria

Gstaad - Olimp smakoszy. Ponad 80 lokali gastronomicznych proponuje gościom bogatą ofertę kulinarną. Gstaad jest mekką kulinarnych uniesień. Smacznego!

Dzieci

Dzieci jeżdżą na nartach gratis - w regionie Gstaad Mountain Rides dzieci do 9 roku życia przez cały sezon zimowy bezpłatnie korzystają ze wszystkich urządzeń zarządzanych przez miejscowe koleje górskie.