Palenica

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
1
1
0
0
Trasy razem: -- / --
--
--
--
--
--
--
Nocna jazda:
Ilość tras:
-
Dlugość tras:
- km

Mapa tras w Palenicy

Palenica - Ustroń

Pokrywa śnieguTemperaturaWarunkiStatusCzynne wyciągiPogoda
maxminminmax
Palenica Aktualizacja: 2020-03-09 12:51
-- cm-- cm+5°C+8°C0

Kamery online

Cennik karnetów

Sezonwysoki**niski**
Czas1 h1 dzień3 dni6 dni1 h1 dzień3 dni6 dni
Normalny/Ulgowy--N*U*NUNU--NUNUNU
Sortuj
Palenica - Ustroń 2019/20204540

Informacje o ośrodku:

Stacja Narciarska White Park Palenica w Ustroniu to doskonale przygotowane i oświetlone trasy o różnym stopniu trudności, na które można dojechać darmowym SKI-BUSem. Na kompleks Stacji Narciarskiej składają się dwie trasy zjazdowe - Duża i Mała Palenica. Na szczyt "Dużej Palenicy", gdzie czeka na nas prawie 1 km trasy zjazdowej o średnio-zaawansowanym stopniu trudności, zawiezie nas 2 os. kolej krzesełkowa.

"Mała Palenica" to natomiast szeroki, łagodny, idealny do nauki i doskonalenia techniki jazdy stok o długości 430 m z wyciągiem orczykowym. Na ,,Małej Palenicy" znajduje się również, przeznaczony dla najmłodszych użytkowników stoku mały, DARMOWY wyciąg oraz Przedszkole Narciarskie, w którym rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Znajduje się tam również nowatorski ski-park z przeszkodami dla narciarzy. Bardziej zaawansowani narciarze i snowboardziści mogą trenować w świetnie przygotowanym snowparku na ,,Dużej Palenicy".

Na terenie stacji działa szkoła narciarsko-snowboardowa, która prowadzi szkolenia z zakresu nauki i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie oraz wypożyczalnia. Pod oboma stokami znajdują się klimatyczne karczmy. Goście pobliskich hoteli mogą w samym hotelu zakupić karnety po zniżkowej cenie oraz dojechać darmowym ski-busem.

Do dyspozycji gości są dwa darmowe parkingi zlokalizowane pod dolnymi stacjami wyciągów (Ustroń - Jaszowiec, ul.Wczasowa). Od sezonu 2012/2013 karnety na wyciągi Palenica można kupować przez internet w ramach sytemu e-skipass

Galerie z Palenicy

Dodaj komentarz