Batorz

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
5
0
0
0
Trasy razem: 6 / 2200
5
1
0
1950
250
0
Nocna jazda:
Ilość tras:
2
Dlugość tras:
- km

Mapa tras w Batorzu

Warunki narciarskie w ośrodku

Batorz - Roztocze

Pokrywa śnieguTemperaturaWarunkiStatusCzynne wyciągiPogoda
maxminminmax
Batorz Aktualizacja: 2020-03-09 14:19
cm cm°C°C0

Kamery online

Stok narciarski Batorz został otwarty w 2005 roku i wraz z upływem lat przechodził kilka modernizacji. Został między innymi przeprofilowany i podwyższony o 10 m, jednocześnie tworząc na szczycie wzniesienia platformę, która jest początkiem trasy zjazdowej.

Miłośnicy białego szaleństwa mogą skorzystać z 500-metrowej trasy bądź prawie 700-metrowej trasy widokowej przez las. Na samym dole trasy płynie rzeczka, która została przykryta szerokim mostkiem, aby umożliwić swobodne wyhamowanie.

Stok posiada rozbudowany system naśnieżania i jest ratrakowany, a także posiada oświetlenie. Możemy skorzystać z dwóch wyciągów podporowych, a oprócz tego dla najmłodszych przygotowana jest ośla łączka (ok. 80 m) wraz z małym wyciągiem i trasa do  snowtubingu.

U podnóża stoku znajdują się punkty gastronomiczne, wypożyczalnia sprzętu, serwis oraz parking. Dzieci mają do dyspozycji mini-park rozrywki, a początkujący narciarze czy snowboardziści mogą skorzystać z usług wykwalifikowanych instruktorów.

Dojazd:
Po wjeździe do Batorza II od strony Kraśnika, należy skręcić w lewo i po ok. 500 m po lewej stronie będzie widać wyciągi.
Odległość od Kraśnika to ok. 20 km, a od Lublina ok. 60 km.

Autor: Agnieszka Nowak

Dodaj komentarz