Nartsport Rąblów

Wyciągi razem:
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
3
0
0
0
Trasy razem: 3 / 640
3
0
0
640
0
0
Nocna jazda:
Ilość tras:
3
Dlugość tras:
640 km

Mapa tras z Nartsport Rąblów

Prognoza pogody na najbliższe dni

Pobieram najnowsze dane pogodowe
Pobieram najnowsze dane pogodowe
Pobieram najnowsze dane pogodowe

Ośrodek narciarski „Nartsport” jest zlokalizowany w miejscowości Rąblów, na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Stok narciarski mieści się na jednym z wysokich wzniesień. Niedaleko (ok. 14 km) znajduje się Kazimierz Dolny, tak więc wyprawa na stok może być połączona ze zwiedzaniem tego pięknego miasta.

Trasy dojazdu:

  • z Lublina (ok. 40 km)
  • z Warszawy (ok. 140 km)
  • z Radomia (ok. 75 km)
  • z Nałęczowa (ok. 11km)


W ośrodku mamy do dyspozycji kilka tras narciarskich o łącznej długości ponad 1 km (160 m, 300 m, 420 m oraz 180 m) oraz „oślą łączkę” dla dzieci o długości 120 m. Przy każdej z nich znajduje się wyciąg talerzykowy, wyposażony w bramki na karty magnetyczne. Trasy są ratrakowane, a w razie potrzeby naśnieżane sztucznym śniegiem. Ponadto wszystkie trasy są oświetlone.

Istnieje także możliwość skorzystania ze Snowparku, o długości 160 m i średnim nachyleniu ok. 22%. Przygotowana jest również specjalna karuzela, z której mogą korzystać najmłodsi.

Na terenie ośrodka znajduje się wypożyczalnia sprzętu oraz profesjonalny serwis narciarski. Możemy także skorzystać z usług instruktorów jazdy na nartach czy snowboardzie.
Jest również kilka lokali gastronomicznych i ogniska, przy których można się ogrzać, a także upiec kiełbaski.
Dla przyjezdnych przygotowany jest parking na ok. 300 samochodów.

Część inwestycji, które są zrealizowane na terenie ośrodka sfinansowane są ze środków unijnych. Są to m. in. armaty śniegowe, nowoczesny system naśnieżania, agregat prądotwórczy oraz ratrak i wyciągi.


Autor: Agnieszka Nowak

Dodaj komentarz