Na Stoku

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
3
0
0
0
Trasy razem: 3 / 690
2
1
0
190
500
--
Nocna jazda:
Ilość tras:
Dlugość tras:
km

Mapa tras w Na Stoku

Na Stoku - Rzeczka

Pokrywa śnieguTemperaturaWarunkiStatusCzynne wyciągiPogoda
maxminminmax
Na Stoku Aktualizacja: 2020-03-09 12:39
cm cm--°C--°C0

Informacje o ośrodku:

Ośrodek wypoczynkowy „Na Stoku” położony jest w otoczeniu Gór Sowich w miejscowości Rzeczka. Miejscowość oraz jej okolice znane są z wielu walorów turystycznych, a także interesujących miejsc które warto odwiedzić. Latem Rzeczka kusi przepięknym krajobrazem i licznymi trasami pieszych wędrówek. Zimą natomiast można oddać się „białemu szaleństwu” na malowniczo położonym stoku narciarskim, który znajduje się tuż obok naszego domu wypoczynkowego.

Wyciąg narciarski:

Niewątpliwie jest to największa atrakcja naszego ośrodka. Zawsze odpowiednio przygotowany przez ratrak oraz dośnieżany przez armatki śnieżne. Trasa o długości 500 metrów wzdłuż wyciągu jest przeznaczona dla wymagających narciarzy. Natomiast polana po drugiej stronie stoku idealnie nadaje się dla początkujących. Dla osób stawiających pierwsze kroki mamy przeznaczone miejsce z darmowym wyciągiem typu „babylift”. Dbając o wygodę naszych klientów wprowadziliśmy - jako jedyni w Rzeczce - system obsługi oparty na bezdotykowych kartach chipowych.

Na terenie naszego ośrodka działa także szkółka narciarska z licencjonowanymi instruktorami. Pomogą oni w pierwszych szusach oraz w doskonaleniu techniki jazdy na nartach.

Na stoku bezpieczeństwa naszych klientów strzegą ratownicy GOPR.

Dodaj komentarz