Stacja narciarska CZARNÓW

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
2
0
0
0
Trasy razem: 5 / 3000
2
2
1
1500
1100
450
Nocna jazda:
Ilość tras:
Dlugość tras:
km

Mapa tras w Stacja narciarska CZARNÓW

Warunki narciarskie

Stacja narciarska CZARNÓW - Kamienna Góra

Pokrywa śnieguTemperaturaWarunkiStatusCzynne wyciągiPogoda
maxminminmax
Stacja narciarska CZARNÓW Aktualizacja: 2020-03-09 11:48
-- cm-- cm--°C--°C0

Kamery online

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
 

Informacje o ośrodku:

Stacja Narciarska "CZARNÓW" położona jest w Rudawach Janowickich, na trasie Wałbrzych - Jelenia Góra (pomiędzy Kamienną Górą a Kowarami), nieopodal przejść granicznych w Lubawce i na Przełęczy Okraj.
Oferujemy Państwu talerzykowy wyciąg o dł. 500 m. i różnicy wzniesień 110 m. W obrębie wyciągu istnieje możliwość swobodnego wyboru 3 familijnych nartostrad o łącznej długości 2 km (800 m, 700 m, 500 m) przygotowanych przez ratrak. System tras uzupełnia drugi wyciąg o dł. 450 m. (przewyższenie 110 m), z nartostradą o identycznym parametrach. Dzięki temu teren narciarski umożliwia wiele wariantów szusowania i na pewno każdy znajdzie dla siebie ulubioną trasę. Stację polecamy szczególnie rodzinom, w których rodzice i dzieci posiadają różne umiejętności. Stopień trudności nartostrad jest bowiem zróżnicowany i waha się od średnio trudnych do płaskich i łatwych „oślich łączek” dla początkujących. Oferujemy Państwu fantastyczny naturalny śnieg i trasy bez lodu (brak systemu sztucznego naśnieżania).
Stacja jest pięknie położona i zdaniem wielu narciarzy swą malowniczością dorównuje nawet najbardziej znanym sudeckim ośrodkom narciarskim. My sami jeździmy na nartach i bardzo gorąco namawiamy do uprawiania narciarstwa. Jest to sport przede wszystkim elegancki, wszechstronnie rozwijający poczucie estetyki, poszanowanie dla przyrody no i oczywiście poprawa zdrowie.

Stację Narciarską "CZARNÓW" tworzy sieć spójnie połączonych ze sobą 4 tras:
Każda trasa jest inna i niepowtarzalna. Karnet obowiązuje na oba wyciągi. Wyciągi uruchamiamy bez względu na frekwencję!
UWAGA! ZE WZGLĘDU NA NIEPRZYSTOSOWANIE DLA SNOWBOARDU (I CZĘSTE SPADKI LIN Z TEGO POWODU), WYCIĄG PRZY TRASIE „GŁÓWNY STOK” PRZEZNACZONY JEST WYŁĄCZNIE DLA OSÓB NA NARTACH!!! (istnieje jednak możliwość wyjazdu na tzw. ślizgaczach i późniejsze schowanie ich do plecaka podczas zjazdu). ZA NIEDOGODNOŚCI PRZEPRASZAMY!

Dodaj komentarz