Mladé Buky

Trasy i wyciągi

Wyciągi narciarskie: 8
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
7
1
0
0
Ilość tras zjazdowych: 10
Długość tras zjazdowych: 5,1 km
9
1
0
Przepustowość:
8020 os/h
Trasy biegowe:
5 km

Mapa tras w Mladé Buky

Kamery online z Mladé Buky


Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Mladé Buky Zima 2019/2020r.62 6002 3701980
 

Informacja o ośrodku:

Kompleks narciarski Skipark Mladé Buky leży w Karkonoszach Wschodnich, niedaleko od miasta Trutnov, mniej więcej pół godziny jazdy od przejścia granicznego Przełęcz Okraj / Pomezní Boudy i 45 minut jazdy od przejścia granicznego Dziewiętlice / Bernartice. Ośrodek oferuje zimowe atrakcje dla rodzin z dziećmi, narciarzy początkujących i zaawansowanych, snowboardzistów i freestylowców. Do ich użytku podczas dziennego i wieczornego jeżdżenia przygotowano 3-osobową krzesełkową kolejkę linową, siedem wyciągów narciarskich, dziecięcy KIDpark z ruchomym dywanem, snowpark z wieloma przeszkodami i wiele innych udogodnień. Cały kompleks wyposażony jest w naśnieżanie, oczywiście oferujemy też darmowy parking.

Kidpark  - Na nartach z Baldą:

  • dziecięcy park z ruchomym dywanem, linowym wyciągiem narciarskim, kolorowymi figurkami i slalomami
  • programy animacyjne z maskotką Baldą
  • ogrzewany kącik dla dzieci
  • opieka nad dziećmi
  • dziecięce przedszkole narciarskie – nauka jazdy na nartach poprzez gry i zabawy
  • dzieciom na czas lekcji wypożyczamy kaski (gratis)
  • napoje dla dzieci wliczone w cenę lekcji

Snowpark:

Dla miłośników snowboardingu i freestylu Skipark Mladé Buky przygotował specjalny bilet, ważny tylko w Snowparku – oddzielonym od pozostałej części kompleksu i dysponującym własnym stokiem z wyciągiem. Nasz Snowpark, budowany od 2004 roku, jest regularnie modyfikowany i modernizowany, żeby swoim gościom zapewnić jak najlepszą zabawę. Na trasie zjazdowej o długości łącznie 500 m oczekuje na Państwa 8 przeszkód i trzy skocznie, w tym ośmiometrowy big air table. Oprócz tego w Skiparku czeka na amatorów skoków halfpipe (rynna).

Skibus:

Zainteresowani mogą z tygodniowym wyprzedzeniem zamówić pod nr tel.: +420 773 663 930 bezpłatny przewóz grup na całodzienne jeżdżenie na nartach. W grupie musi być co najmniej 15 osób. Przewozy zabezpieczamy z odległości najwyżej 30 km od Skiparku Mladé Buky.

Zniżki:

Dla grup zorganizowanych (co najmniej 10 osób) – dzieci przedszkolnych, dzieci w wieku szkolnym, uczniów szkół średnich i zawodowych – oferujemy 20 % zniżki. Dla dzieci do lat 10 zniżka liczona jest od biletu ulgowego. Warunkiem udzielenia zniżki jest przedstawienie listy imiennej uczniów z pieczątką i podpisem dyrekcji placówki oraz zakup półdniowych lub wieczornych skipasów. Za każde 10 sprzedanych skipasów dla poszczególnych grup należy się jeden darmowy skipas dla opiekuna.