Ski centrum Miroslav - Lipová Lázně

Trasy i wyciągi

Wyciągi narciarskie: 3
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
2
1
0
0
Ilość tras zjazdowych: 4
Długość tras zjazdowych: 2.9 km
3
1
0
Przepustowość:
3100 os/h
Trasy biegowe:
km

Mapa tras w Ski centrum Miroslav - Lipová Lázně

Prognoza pogody na najbliższe dni

Pobieram najnowsze dane pogodowe
Pobieram najnowsze dane pogodowe
Pobieram najnowsze dane pogodowe

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Ski Centrum Miroslav 2019/2020r.620501400
 

Ski centrum Miroslav znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Lipová Lázně, na terenie Parku Krajobrazowego Jeseniki. Pensjonaty „Miroslav” i „Pod Sněhulákem”, znajdują się do 500 m pod wzgórzem „Miroslav”. Bezpośrednio przy Chacie Miroslav znajdują się nartostrady z czterema wyciągami. Ośrodek jest znany z organizowania wielu ciekawych  imprez.

Infrastruktura narciarska i snowboardowa:

Tuż obok Chaty Miroslav znajdują się trasy zjazdowe o średnim stopniu trudności odpowiednie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Ośrodek oferuje narciarzom dwu osobowy wyciąg krzesełkowy i 2 wyciągi talerzykowe o długości 2 x 600m i 300 m. Całkowita zdolność przewozowa wyciągów wynosi ponad 3 100 osób na godzinę.

Łączna długość tras zjazdowych wynosi 3 000 m. Częścią ośrodka jest też 600 metrowy park snowboardowy z przeszkodami. Trasa zjazdowa o długości 600 m jest oświetlona i czynna jest codziennie od 9:00 do 21:00.

Trasy zjazdowe są regularnie utrzymywane ratrakem i w razie potrzeby sztucznie zaśnieżane. Narciarze mogą też na miejscu skorzystać ze szkółki narciarskiej, serwisu sprzętu narciarskiego, przechowalni nart, pensionát, restauracji i bufetu na stoku. Aby dostać się z parkingu, który jest oddalony o ok. 500 m do wyciągów, można podjechać skibusem.