Trasy i wyciągi Kolašin 1450

Wyciągi narciarskie: 6
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
4
2
--
--
Ilość tras zjazdowych: 7
Długość tras zjazdowych: 14 km
6
5
3
Przepustowość:
5500 os/h
Trasy biegowe:
km

Mapa tras w Kolašin 1450

Kamery online z Kolasin 1450

O ośrodku Kolasin 1450

Ośrodek narciarski Kolašin 1450 oferuje doskonale utrzymane trasy dla narciarzy na wszystkich poziomach umiejętności. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, który z  instruktorów rozpoczyna przygody na śniegu, czy też szukasz nowego wyzwania, aby sprawdzić swoje umiejętności, Kolasin 1450 oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się śniegiem.

W ostatnich latach ośrodek przeszedł wielką modernizację, wyremontowano dwuosobową kolej krzesełkową i wybudowano sześciomiejscową kolejkę linową Vilina Voda, która jest najnowocześniejszym tego typu obiektem w Czarnogórze. Powstały nowe trasy narciarskie, a stare zostały poszerzone, co zwiększyło  przepustowość do 5500 narciarzy na godzinę, Kolasin stał się ulubionym ośrodkiem narciarskim Czarnogórców i mieszkańców sąsiednich państw.

Dzięki położeniu na wysokości od 1450 do 1973 m n.p.m. sezon narciarski trwa tu od grudnia do kwietnia.

Imponujące stoki Bjelasicy, miasto Kolašin, Park Narodowy Biogradska Gora, krystalicznie czyste rzeki Tara i Morača, pobliskie górskie jeziora to tylko część wyjątkowego bogactwa przyrodniczego, z którego ten region jest znany.

Ośrodek intensywnie się rozwija, planowane są kolejne inwestycje w system sztucznego naśnieżania, a gdy dojdzie do połaczenia z pobliskim ośrodkiem Kolašin 1600 powstanie duży bardzo nowoczesny ośrodek narciarski którego trasy sięgać będą ponad 2000m n.p.m.

Położenie: 91 km od stolicy Czarnogóry Podgoricy, 12km od miasta Kolašin stanowiacego naruralna bazę noclegową ośrodka i 2,4 km od Ośrodka narciraskiego Kolašin 1600.

 

 

 

Hotele, apartamenty i pensjonaty w Kolašin

Booking.com

Model 3D ośrodka narciarskiego Kolašin 1450