Zell am See - Schmittenhöhe

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
28
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
9
10
9
Trasy - długość:
77 km
Trasy:
30
28
19

Mapa tras w Schmitten - Zell am See

Aktualne komunikaty z Zell am See

WyciągiTrasyInfrastruktura
14 %0 %50 %
czynne 4 z 28czynne 0 z 53czynne 9 z 18
20 17 6 10

Kamery w Zell am See

Kamery w ośrodku

Zell am See - Austria
Schmittenhöhe 2000 m n.p.m.

Zell am See - Austria
Zell am See 980 m n.p.m.

Zell am See - Austria
Thumersbach 760 m n.p.m.

Zell am See - Austria
Zell am See - Kamera z drona m n.p.m.

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Alpin Card 2020/20216292.00219.00146.00263.00197.00131.50
 

Bajeczna kraina

Region narciarski Zell am See jest pięknym, świetnie położonym miejscem. Nad okolicą urzekającą alpejskimi widoczkami wznosi się dumnie Schmittenhöhe mierzący 1965 m n.p.m. W tak pięknych okolicznościach przyrody znajduje się Schmitten, jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Austrii.

Na ubitym śniegu czy przez białe zaspy?

Kilkadziesiąt kilometrów świetnie przygotowanych tras o różnym stopniu trudności (w tym kilkanaście km zaklasyfikowanych jako „trudne”) sprawi, że nie będziesz chciał odpiąć nart czy deski. Zarządzający regionem narciarskim Zell am See zapewniają, że będziesz jeździł dotąd, aż Twoje nogi będą płonąć lub przeciwnie: z uwagą będziesz przesuwał się w dół stoku, ciesząc się każdym metrem tras zjazdowych. Chcesz dodatkowych atrakcji? Spróbuj jazdy w stylu mogul skiing, cross-country czy hikingu, w trakcie których będziesz mógł chłonąć piękno alpejskich stron.

Dla miłośników deski

Snowboarderzy, freestylowcy – teraz możecie sprawdzić swoje umiejętności i podszlifować technikę w nowo otwartym Rome Park Schmitten. Region narciarski Zell am See postanowił zadbać o wielbicieli deski i tak stworzono super wyposażone miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Amatorzy jibbingu, jazdy po poręczach, skoków przez różne boxy, kickery, quarter pipe’y… Wbijajcie!

Przestworza też Twoje!

Region narciarski Zell am See jest jednym z najbardziej znanych w Austrii czy Europie miejscem, gdzie zimą można sobie również „polatać”. Schmitten wydzielił znaczną przestrzeń, gdzie amatorzy ekscytującego paraglidingu bez przeszkód przygotowują swój sprzęt. Po chwili mogą się już wznieść na wysokość 2000 m n.p.m. i poszybować, gdzie im się żywnie podoba!Dla chcących spróbować podniebnych atrakcji, region narciarski Zell am See oferuje dodatkowo pomoc przeszkolonych trenerów. Specjaliści asekurując lot, zapewnią nam jedno z bardziej niezwykłych doświadczeń w naszym życiu!

Schmidolin kochający dzieci

Określany najmilszym smokiem na świecie, Schmidolin stanowi jedną z głównych atrakcji regionu narciarskiego Zell am See. Sympatyczny stwór przyjmie z radością każdego gościa wizytującego piękny ośrodek Schmitten. Smok zadba by dobry humor nigdy nas nie opuszczał, pobawi się z najmłodszymi czy wysunie pomocną łapę, gdy rozjadą nam się narty. Schmidolin doczekał się nawet wydawania swojej gazety informującej o nowościach w Schmitten, a jego fanklub wciąż powiększa liczbę członków.

Coś dla ducha

W Schmitten znajdziesz też jedną z największych w Europie wystaw obejmującą 23 olbrzymie rzeźby wykonane z drewna. Na przestrzeni regionu narciarskiego Zell am See międzynarodowa ekipa artystów stworzyła dzieło, które ułatwia człowiekowi kontakt z naturą, ze sztuką. Zatrzymaj się na chwilę w tym pędzie zimowego szaleństwa i zachwyć się pięknem artystycznego wyrazu.

Więcej o nartach w Zell am See - Schmittenhöhe

Galerie ze Zell am See - Schmittenhöhe