Sillian - Hochpustertal

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
7
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
2
3
2
Trasy - długość:
22 km
Trasy:
6
15
1

Mapa tras w Sillian - Hochpustertal

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
SKI)HIT Zima 2020/2021r.6255.00127.50238.00119.00
 

Informacje o ośrodku:

Sillian to najbardziej znana miejscowość narciarska w regionie Hochpustertal. Dzięki położeniu tras narciarskich na wysokości 2400 m n.p.m. oraz sztucznemu naśnieżaniu szlaki zjazdowe są tu czynne przez całą zimę.

S K I & F U N w dolinie HOCHPUSTERTAL w TYROLU WSCHODNIM!
Bez czekania, zapinamy narty i jazda! Czy zachowacie dla siebie tę tajemnicę? A więc słuchajcie: przepustowość wyciągów jest trzy razy większa niż ilość łóżek gościnnych. Ski & Fun piszemy w Sillian dużą literą.

U stóp miłośników narciarstwa klasycznego leży wstęga wielu kilometrów tras biegowych, na skoki w powietrzu zaprasza szkółka paraglidingu. Instruktorzy z lokalnej szkółki są do dyspozycji narciarzy alpejskich, snowboardzistów i narciarzy klasycznych, narciarscy przewodnicy wtajemniczają w arkana jazdy telemarkiem i skitouringu.

Powinniście koniecznie udać się na wyprawę w rakietach śnieżnych do zagubionych gdzieś w oddali gospodarstw, czekających z pożywnym podwieczorkiem. Czy słyszeliście już o bogatym programie na wieczór? Szalony zjazd torem saneczkowym, zabawa, radość i gorące rytmy to cotygodniowe happeningi na sniegu. Dawne obyczaje i zabawa podczas regionalnego wieczorku Sillian, romantyczna przejażdżka gondolką na imprezę na samym szczycie - to wszystko możecie przeżyć w Sillian.

Więcej o nartach w Sillian - Hochpustertal