Prezentacja narzędzi Kunzmann

Kanał YT: sklep.narty.pl

- Imadło do nart Profi Kunzmann 3402
Kunzmann Imadło narciarskie Profi Imadło do nart zjazdowych firmy FK/SKS Kunzmann Niemcy pozwalające zamocować serwisowaną nartę w trzech płaszczyznach. Wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na odkształcenia lub pęknięcia. Podstawy imadła są mocowane do stołu, blatu, parapetu itp. za pomocą tzw. ścisków ślusarskich znajdujących się w komplecie.

- Kątownik o stałym kącie 87° 3110.87
Kątownik o stałym kącie 87° z tworzywa. Przeznaczony jest do ostrzenia krawędzi bocznej nart za pomocą pilnika, raszpli, pilników diamentowych, kamieni polerskich o długości 100 mm. Fabrycznie kątownik wyposażony jest we wkład z pilnika stalowego średniego (14 nacięć/1 cm).

- Ostrzałka do nart Pocket Racing ze stalowym pilnikiem 3118
Ostrzałka narciarska Pocket Racing służy do naostrzenia bocznego kąta krawędzi narty i snowboardu na kąt 88 lub 89 stopni oraz podniesienie krawędzi dolnej nart o 1° za pomocą pilnika 70x25 mm. Producentem jest znana firma FK/SKS Kunzmann Niemcy.

- Prawidło rolkowe do podnoszenia krawędzi 3165
Prawidło rolkowe służy do podnoszenia krawędzi nart, umożliwia regulacje, ustawianie kąta podnoszenia krawędzi nart i snowboardów w zakresie 0-2° (0°, 0,25°, 0,5°, 1°, 1,5°,2°). Dzięki zastosowaniu rolki nie wymaga oklejania ślizgu nart oraz snowboardu taśmą zabezpieczającą. Doskonałe narzędzie zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.

- Pazur - zdzieracz boków 3132
Pazur firmy LG Sport FK/SKS Kunzmann Niemcy - narzędzie służące do usuwania nadmiaru tworzywa znad ostrzonej krawędzi w narcie lub desce snowboardowej, co umożliwia wygodne ostrzenie krawędzi. Unika się w ten sposób zjawiska zapychania się pilnika ostrzałki materiałem bocznym narty

- Ostrzałka do nart Edge Trick 3021
Za pomocą ostrzałki Edge-Trick mamy możliwość podostrzenia krawędzi narty będąc na stoku narciarskim. Dodatkowym atutem ostrzałki jest dołożony do niej pilnik diamentowy po użyciu, którego na krawędziach nie pozostaje tak zwany drut. Ostrzałka posiada możliwość zmiany konta w zakresie od 85° do 90°, ze skokiem co 0,5°.

- Katownik zawodniczy Alu-Kombi 3120
Kątownik przeznaczony do ostrzenia, utwardzania i wygładzania krawędzi bocznej narty o wcięciu bocznym od 1°do 6° przy pomocy dowolnego pilnika, raszpli, czy kamienia. Odpowiednie kąty uzyskujemy poprzez łączenie dołączonych plastikowych wkładek (1; 1,5, 2 i 3 stopniowe). Kątownik pozwala również na zamocowanie specjalnego "pazura" w celu usunięcia nadmiaru tworzywa znad ostrzonej krawędzi bocznej narty. Dzięki zastosowaniu silikonowych ślizgaczy nie musimy stosować dla bezpieczeństwa specjalnych pasków zabezpieczających ślizg nart. Jest to profesjonalne narzędzie dedykowane zarówno amatorom, zawodnikom, oraz pracownikom serwisów narciarskich

- Strukturator do nart 3304
Strukturator do nart biegowych i zjazdowych firmy LG-Sport FK/SKS Kunzmann Niemcy służący do odtwarzania fabrycznej diagonalnej struktury ślizgu po jego wyrównywaniu.

- Ostrzałka do nart Sharp Max 3023
Kieszonkowa ostrzałka narciarska z pilnikiem średnim oraz kamieniem Alu-Oxydowym służąca szybkiemu odtworzeniu idealnej ostrości narty, nadania całkiem nowego kąta w nartach i snowboardzie. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia sklepu http://sklep.narty.pl