HAWX - Nowe buty narciarskie firmy Atomic

Data publikacji:
Autor: atomicsnow.com
Hawx
Hawx
Hawx
Hawx
Hawx

Więcej z tej kategorii: Nowości sprzętowe

Technologia

Tradycyjna konstrukcja narciarskiego buta blokuje nogę w taki sposób, ze prawie całkowicie eliminuje naturalne biomechaniczne funkcje stopy.

Hawx umożliwia twojej stopie ruch, dzięki kombinacji skorup umieszczonych w istotnych rejonach podbicia stopy.
Technologia i-Flex Hawx otwiera drzwi do całkiem nowego świata osiągnięć, kontroli oraz wydajności, które dotychczas były dostępne jedynie dla najlepszych narciarzy świata.

1. Lepszy balans

Elastyczny obszar i-Flex uwalnia twoją stopę i przywraca jej, jej naturalny punkt równowagi "Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniesweet spot" znajdujący się pod podbiciem stopy. Dzięki temu będziesz mógł się zaadoptować w sposób instynktowny i dynamiczny do powierzchni znajdującej się pod twoją stopą.

Oznacza to łatwiejszą jazdę na nartach.


2. Precyzja i efektywne przeniesienie energii

Z technologią i-Flex kąt nachylenia buta do przodu jest redefiniowany pozwalając na bardziej naturalną, prawidłową i efektywniejszą postawę by w optymalnym stopniu wykorzystać twoją energię.
Elastyczny obszar i-Flex pochłania negatywne wibracje przenoszone z nart oraz te wynikające z błędów użytkownika.

Oznacza to, że twoje nogi nie wykonają tego, czego Ty nie będziesz chciał.

3. Lepsze wyniki

Jest logiczne, że gdy stoisz na "sweet spot-cie" jesteś w stanie przenieś swoją energię na krawędz. Howx i i-Flex również to umożliwiają.

Oznacza to, że twoja jazda na nartach stale się polepsza

4. Łatwiejsze chodzenie

Czy powinniśmy dodać coś więcej? W momencie, gdy zaczynasz iść w Hawrach czujesz jak pracuje i-Flex. Koniec z chodzeniem niczym robot.

Oznacza to również dojście do samochodu w łatwiejszy sposób.


Komentarze - Zasady

Autor wpisów w działach Komentarze i Forum w serwisie www.narty.pl publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.
Właściciel serwisu Narty.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Narty.pl.

www.narty.pl używa plików cookies. Więcej info Akceptuję